O nas

Witam w Grupie AmTech!

Nasza firma działa już od 2013 roku realizując w tym czasie różne inwestycje na terenie całej Polski. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą  się firmą w gronie wykwalifikowanej kadry. Dotychczas wykonywany przez nas zakres robót pokazuje, iż nasza firma jest w stanie wykonać różnego rodzaju obiekty budowlane, przemysłowe i użyteczności publicznej. 

Nasza Misja

Naszym priorytetem jest dostarczanie usług, które cechują się wysoką jakością, solidnością i terminowym czasem wykonania.

Wysoka jakość wykonania

Korzystamy tylko z najlepszych materiałów i zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych fachowców.

Solidność

Posiadamy solidną wiedzę i doświadczenie w branży budowlanej dzięki czemu zawsze możesz na nas polegać.

Terminowość

Zdajemy sobie sprawę, że czas to pieniądz dlatego terminowość jest jednym z naszych najważniejszych priorytetów.

Gwarancja satysfakcji

Usług, które dostarczamy w pełni satysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasz zespół

Zatrudniamy wyłącznie najlepszych fachowców, którzy mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem i setkami zrealizowanych projektów budowlanych.

Przykładowe realizacje

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o najwyższą jakość wykonywanych usług. Specjalizujemy się w różnego rodzaju obiektach budowlanych, przemysłowych i budynkach użyteczności publicznej. 

[lvca_posts_carousel posts_query=”size:10|order_by:date|post_type:roofing_services” taxonomy_chosen=”service_category” arrows=”true” autoplay=”true” autoplay_speed=”3000″ animation_speed=”300″ display_columns=”3″ scroll_columns=”1″ gutter=”15″ tablet_display_columns=”2″ tablet_scroll_columns=”1″ tablet_gutter=”15″ tablet_width=”800″ mobile_display_columns=”1″ mobile_scroll_columns=”1″ mobile_gutter=”15″ mobile_width=”480″]

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli masz jakieś pytania lub chciałbyś złożyć zamówienie, możesz to zrobić wypełniając poniższy formularz: